Misijní koláče chutnaly a pomáhaly!

22.10.2018

Na Misijní neděli 21.10.2018 jsme v Bořeticích opět připravili osvědčený prodej misijních koláčů. Jejich pečení se v sobotu chopily udatné hospodyňky v čele s paní Marií Režnou v prostorách školní jídelny, kterou nám zapůjčila ZŠ a MŠ Bořetice - mnohokrát děkujeme!

Již hotové koláčky přijel zdegustovat a schválit k prodeji sám nejvyšší kontrolor - otec Tomáš. A protože koláčů zkontroloval opravdu hodně s blaženým výrazem ve tváři, bylo nám jasné, že kontrola dopadla dobře a mohlo se začít balit (rychle, než to otec všechno sní...) :-)

A tak nastoupila další směny ochotných žen, které koláče chystaly k prodeji. Do prodeje se tak dostalo na 150 balíčků, každý po 50 Kč.

Samotná příprava všechny bavila a ještě větší radost se dostavila v neděli po mši svaté, kdy se všechny balíčky rozprodaly během 7 minut... zbytečně se naši muži namáhali a stavěli prodejní stan - v tom fofru to nebylo vůbec potřeba...

Děkujeme všem, kteří se zapojili do pečení a hlavně všem, kteří si koláče koupili. Výtěžek z prodeje putuje na konto Papežských misijních děl. 

Inu, není nad dobrý skutek, který tááák dobře chutná... :-)