Na zdraví Pulsu!

22.09.2019

V neděli 15. září jsme si po mši svaté dali šálek kávy na menší propagaci sbírky na podporu fondu Puls, která proběhla v neděli 22. září.

Rád bych vám nyní sdělil, jak konkrétně můžeme zrealizovat výzvu otce biskupa k donátorství v naší farnosti. Kdo by se chtěl stát donátorem a má přístup k internetu, může se přihlásit na adrese donator.cz. Pro ty z vás, kdo tuto možnost nemají, jsou připraveny na lavicích papírové přihlášky, které můžete hned nebo později vyplnit a vhodit do označené krabičky na stolečku. 

Jakou výši daru si zvolíte, záleží jen na Vás a můžete ji kdykoliv měnit. Malou nápovědou k výši daru může být motto uvedené na přihlášce. Váš dar můžete zaslat jednorázově, nebo si nastavit trvalý příkaz, popřípadě inkaso. Všechny potřebné informace k zaslání daru (jako např. číslo účtu, variabilní symbol) obdržíte poštou. V donátorství nerozhoduje výše daru, ale ochota přihlásit se touto formou k podpoře diecéze. 

Další informace o fungování fondu PULS najdete na stránkách donator.cz nebo na nástěnce. Nebo vám poradí kontaktní osoby: 

  • Bořetice - Marie Michalová
  • Vrbice - Katka Pavlů
  • Kobylí - p. Burešová