Účast na bohoslužbách- změna od 22.10.

22.10.2020

S platností od 14. října uděluje otec biskup až do odvolání věřícím v brněnské diecézi dispenz od osobní účasti na nedělní bohoslužbě mši svatou je tedy možné slavit prostřednictvím televizního, rozhlasového či internetového přenosu anebo formou domácí bohoslužby). Od neděle 18. 10. jsou vysílány nedělní bohoslužby v 10:00 na ČT 2.

U svateb a pohřbů je od čtvrtka 22. října povolena účast max. 10 osob.

Velmi doporučuji si udělat v neděli doma domácí bohoslužbu, která povede k zapojení všech členů rodiny, viz web.

Vzhledem k tomu, že od 22. října je povolena max. účast dvou osob, budou mše svaté slaveny soukromě (naplánované všechny úmysly mší svatých budou takto odslouženy). Nedělní mše svatá v 9. 30 z kostela z Vrbice bude vysílána on-line a bude sloužena za živé a zemřelé farníky.

Příležitost ke svaté zpovědi a ke svatému přijímání bude zcela individuálně. Potřebujete-li přijít ke svaté zpovědi, kontaktujte mě na tel. čísle 732 648 467 a domluvíme se.  

Spojme se v modlitbě růžence za zdárné překonání pandemie - každý den ve 20 hodin. Pamatujme zvláště na lékaře, zdravotní sestry a všechny, kdo se o nemocné starají. Také vyprošujme nemocným posilu a brzké uzdravení. Díky za každou vaši modlitbu a ochotu pomoci!